GST220A48-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GST220A48-R7B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GST220A48-R7B
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 221W
Podatkovni listi: GST220A48-R7B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GST220A48-R7B
Številka dela GST220A48-R7B Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 221W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1228 pcs Podatkovni list GST220A48-R7B.pdf
Napetost - izhod 48V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm) Serija GST220A (220W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 221W
Polarizacija - Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin
Druga imena 1866-2086
GST220A48-R7B-ND
delovna temperatura -30°C ~ 70°C
Brez porabe energije 150mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI natančen opis 48V 221W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 4.6A Dolžina kabla 39.4" (1.00m)