GP25B13A-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
GP25B13A-R1B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GP25B13A-R1B
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC DSKTP ADPTR 5V 12V -5V 29W
Podatkovni listi: GP25B13A-R1B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GP25B13A-R1B
Številka dela GP25B13A-R1B Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC DSKTP ADPTR 5V 12V -5V 29W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3254 pcs Podatkovni list GP25B13A-R1B.pdf
Napetost - izhod 5V, 12V, -5V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm) Serija GP25B (25W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 29W
Polarizacija - Izhodni priključek DIN, 5 Pin
Druga imena 1866-1828
GP25B13A-R1B-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Brez porabe energije 300mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost Level VI natančen opis 5V, 12V, -5V 29W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A, 1.2A, 300mA Dolžina kabla 60.2" (1.53m)