GC220A48-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GC220A48-R7B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GC220A48-R7B
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka BATT CHARGER LEAD ACID 54.4V 4A
Podatkovni listi: GC220A48-R7B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GC220A48-R7B
Številka dela GC220A48-R7B Proizvajalec MEAN WELL
Opis BATT CHARGER LEAD ACID 54.4V 4A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1545 pcs Podatkovni list GC220A48-R7B.pdf
Utež 1100g Napetost - nominalno 54.4V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Desktop
Sklop zaključka DIN, 4 Pin Velikost / dimenzija 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.00mm x 85.00mm x 46.00mm)
Serija GC220 Moč - maks 217.6W
Druga imena 1866-1760
GC220A48-R7B-ND
delovna temperatura -30°C ~ 60°C
Število celic 1 Tip montaže Desktop
Lastnosti LED Indicator natančen opis Desktop Battery Charger 54.4V 4A 48V
Čas polnjenja - Tok napajanja - maks 4A
Baterija kemija Lead Acid, Lithium-Ion Velikost akumulatorske celice 48V