GC120A48-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GC120A48-R7B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GC120A48-R7B
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka BATT CHRGR LEAD ACID 54.4V 2.21A
Podatkovni listi: GC120A48-R7B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GC120A48-R7B
Številka dela GC120A48-R7B Proizvajalec MEAN WELL
Opis BATT CHRGR LEAD ACID 54.4V 2.21A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2735 pcs Podatkovni list GC120A48-R7B.pdf
Utež 620g Napetost - nominalno 54.4V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Desktop
Sklop zaključka DIN, 4 Pin Velikost / dimenzija 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.00mm x 67.00mm x 35.00mm)
Serija GC120 Moč - maks 120.2W
Druga imena 1866-1748
GC120A48-R7B-ND
delovna temperatura -30°C ~ 70°C
Število celic 1 Tip montaže Desktop
Lastnosti LED Indicator natančen opis Desktop Battery Charger 54.4V 2.21A 48V
Čas polnjenja - Tok napajanja - maks 2.21A
Baterija kemija Lead Acid, Lithium-Ion Velikost akumulatorske celice 48V