MCS04020C2201FE000
Vishay Beyschlag
MCS04020C2201FE000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCS04020C2201FE000
Proizvajalec / znamka: Vishay Beyschlag
Opis izdelka RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0402
Podatkovni listi: MCS04020C2201FE000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCS04020C2201FE000
Številka dela MCS04020C2201FE000 Proizvajalec Vishay Beyschlag
Opis RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3768857 pcs Podatkovni list MCS04020C2201FE000.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.1W, 1/10W
Napetost - razčlenitev 0402 Debelina (maks.) ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija MCS 0402 - Professional
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Druga imena 2312 275 12202
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MCS04020C2201FE000
Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm) Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 2.2k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0402