VSP1000DSFT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VSP1000DSFT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP BUFFER 210MHZ 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VSP1000DSFT
Številka dela VSP1000DSFT Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP BUFFER 210MHZ 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96927 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 10 V ~ 16 V Paket naprave za dobavitelja 6-SON (1x1)
Ubi stopnja - Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-XFDFN
Vrsta izhoda - delovna temperatura 0°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Buffer Amplifier 1 Circuit 6-SON (1x1) Trenutni - dobava 2mA
Številka osnovnega dela VSP1000 Vrsta ojačevalnika Buffer
-3db Bandwidth 210MHz