UA78M33CKCS
pregled izdelka
Številka dela: UA78M33CKCS
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UA78M33CKCS
Številka dela UA78M33CKCS Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126558 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 2V @ 350mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 25V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 80dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-21633-5 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-220-3 Trenutni - izhod 500mA