UA78M10CKTPR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UA78M10CKTPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 10V 500MA 2POWERFLEX
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije UA78M10CKTPR
Številka dela UA78M10CKTPR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 10V 500MA 2POWERFLEX Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4570 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 2V @ 350mA Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 28V
Paket naprave za dobavitelja 2-PowerFLEX™ Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-11140-1 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 500mA 2-PowerFLEX™ Trenutni - izhod 500mA