UA78L15ACLPR
pregled izdelka
Številka dela: UA78L15ACLPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UA78L15ACLPR
Številka dela UA78L15ACLPR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 583127 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.7V @ 40mA Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 39dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-31464-2
UA78L15ACLPR-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-92-3 Trenutni - izhod 100mA