TVS1400DRVR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVS1400DRVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka UNIDIR PRECISION SURGE DIODE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS1400DRVR
Številka dela TVS1400DRVR Proizvajalec N/A
Opis UNIDIR PRECISION SURGE DIODE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 364289 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 14V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.3V
Napetost - razčlenitev (min) 16.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (2x2)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 140W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8A
Zmogljivost @ Pogostost 120pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose