TSW4100EVM
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSW4100EVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka KIT WIDEBAND DGTL REPEATER DEMO
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Stanje zalog 71 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 71 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TSW4100EVM
Številka dela TSW4100EVM Proizvajalec N/A
Količina na voljo 71 pcs Podatkovni list
Priložena vsebina Board(s) Serija -
Sekundarni atributi - Primarni atributi -
Druga imena 296-31329
TSW4100EVM-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Funkcija Buffer/Repeater
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TSW30SH84EVM
TSW30SH84EVM
Proizvajalci: N/A
Opis: EVAL MODULE PLATFORM FOR DAC348X
Na zalogi: 198 pcs
Prenesi:
RFQ
TSW6011EVM
TSW6011EVM
Proizvajalci: N/A
Opis: EVAL MODULE FOR TSW6011
Na zalogi: 4904 pcs
Prenesi:
RFQ
TSW38J84EVM
TSW38J84EVM
Opis: EVALUATION MODULE TSW38J84
Na zalogi: 102 pcs
TSW4200
TSW4200
Opis: DEV PLATFORM XILINX VIRTEX VI
Na zalogi: 68 pcs
Opis: MODULE PATTERN GENERATOR BOARD
Na zalogi: 29 pcs
Opis: KIT DEMONSTRATOR FOR TSW7001
Na zalogi: 5644 pcs
TSW40RF80EVM
TSW40RF80EVM
Opis: EVAL MODULE
Na zalogi: 37 pcs
Opis: EVAL MODULE FOR TSW3725
TSW54J60EVM
TSW54J60EVM
Opis: EVAL BOARD FOR ADS54J60
Na zalogi: 95 pcs
TSW40RF82EVM
TSW40RF82EVM
Opis: EVAL MODULE FOR TSW40RF82
Na zalogi: 42 pcs
TSWA3NC LFS
TSWA3NC LFS
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH NAVIGATION SCROLL 1MA 10V
Prenesi: TSWA3NC LFS.pdf
Opis: EVAL MODULE
Na zalogi: 357 pcs
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%