TSW2200EVM
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSW2200EVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL MODULE MULTI-OUTPUT PS
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Stanje zalog 340 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 340 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TSW2200EVM
Številka dela TSW2200EVM Proizvajalec N/A
Opis EVAL MODULE MULTI-OUTPUT PS Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 340 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.8V, 3.3V, 5V, -5V, 0.8 V ~ 6 V Napetost - Vhod 10 V ~ 20 V