TS5V522CPWR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS5V522CPWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VGA SWITCH 5BIT 24TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS5V522CPWR
Številka dela TS5V522CPWR Proizvajalec N/A
Opis IC VGA SWITCH 5BIT 24TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 394989 pcs Podatkovni list
Napetost - enosmerna (V +) 4 V ~ 5.5 V Napetost - oskrba, dvojna (V ±) -
Preklopi Circuit - Paket naprave za dobavitelja 24-TSSOP
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Druga imena 296-28381-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Odpornost na stanje (Max) 10 Ohm
Multiplexer / Demultiplexer Circuit - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Bi-Directional, RGB
natančen opis Video Switch IC 24-TSSOP Številka osnovnega dela TS5V522
Aplikacije Video -3db Bandwidth 380MHz