TS12A4515D
pregled izdelka
Številka dela: TS12A4515D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SWITCH SPST 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS12A4515D
Številka dela TS12A4515D Proizvajalec N/A
Opis IC SWITCH SPST 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 265108 pcs Podatkovni list
Napetost - enosmerna (V +) 2.7 V ~ 12 V Napetost - oskrba, dvojna (V ±) -
Čas preklopa (ton, toff) (maks.) 75ns, 45ns Preklopi Circuit SPST - NC
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Odpornost na stanje (Max) 10 Ohm
Število vezij 1 Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1
natančen opis 1 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 8-SOIC Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) 1nA
Prestrezanje - Polnjenje vbrizgavanja -11.5pC
Prilagajanje kanala-kanala (ΔRon) - Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) 7.5pF, 7.5pF
Številka osnovnega dela TS12A4515 -3db Bandwidth 520MHz