TS12A4514D
pregled izdelka
Številka dela: TS12A4514D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SWITCH SPST 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS12A4514D
Številka dela TS12A4514D Proizvajalec N/A
Opis IC SWITCH SPST 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113954 pcs Podatkovni list
Napetost - enosmerna (V +) 2.7 V ~ 12 V Napetost - oskrba, dvojna (V ±) -
Čas preklopa (ton, toff) (maks.) 75ns, 45ns Preklopi Circuit SPST - NO
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-50175
TS12A4514D-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Odpornost na stanje (Max) 10 Ohm Število vezij 1
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 1 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 8-SOIC
Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) 1nA Prestrezanje -
Polnjenje vbrizgavanja -11.5pC Prilagajanje kanala-kanala (ΔRon) -
Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) 7.5pF, 7.5pF Številka osnovnega dela TS12A4514
-3db Bandwidth 520MHz