TS12A44513DR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS12A44513DR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SWITCH QUAD SPST 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS12A44513DR
Številka dela TS12A44513DR Proizvajalec N/A
Opis IC SWITCH QUAD SPST 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154928 pcs Podatkovni list
Napetost - enosmerna (V +) 2.7 V ~ 12 V Napetost - oskrba, dvojna (V ±) -
Čas preklopa (ton, toff) (maks.) 75ns, 45ns Preklopi Circuit SPST - NO/NC
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-24788-2
TS12A44513DR-ND
TS12A44513DRG4
TS12A44513DRG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Odpornost na stanje (Max) 10 Ohm Število vezij 4
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-SOIC
Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) 1nA Prestrezanje -
Polnjenje vbrizgavanja -10.5pC Prilagajanje kanala-kanala (ΔRon) 2.5 Ohm (Max)
Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) 8pF, 8pF Številka osnovnega dela TS12A44513
-3db Bandwidth 530MHz