TPS8268105SIPR
pregled izdelka
Številka dela: TPS8268105SIPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.05V 1.6A
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS8268105SIPR
Številka dela TPS8268105SIPR Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 1.05V 1.6A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77384 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 1.05V
Napetost - Vhod (Min) 2.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Non-Isolated PoL Module Paket naprave za dobavitelja 9-USIP
Velikost / dimenzija 0.11" L x 0.09" W x 0.04" H (2.9mm x 2.3mm x 1.0mm) Serija MicroSip™
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 9-SMD Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Učinkovitost 90% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.05V 1.6A 2.5V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 1.6A Aplikacije ITE (Commercial)