TPS799195DRVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS799195DRVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.95V 200MA 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS799195DRVT
Številka dela TPS799195DRVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.95V 200MA 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 210899 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.18V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.95V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-SON (2x2) Serija -
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.95V 200mA 6-SON (2x2)
Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA Trenutni - izhod 200mA