TPS793475DBVRG4
pregled izdelka
Številka dela: TPS793475DBVRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 4.75V 200MA SOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS793475DBVRG4
Številka dela TPS793475DBVRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 4.75V 200MA SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 374493 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.13V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.75V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB ~ 43dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.75V 200mA SOT-23-6
Trenutni - Quiescent (Iq) 220µA Trenutni - izhod 200mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela TPS793475
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TPS79401DCQ
TPS79401DCQ
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 250MA SOT223
Na zalogi: 56349 pcs
Prenesi:
RFQ
TPS793475DBVR
TPS793475DBVR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 4.75V 200MA SOT23-5