TPS793285DBVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS793285DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS793285DBVT
Številka dela TPS793285DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97543 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB ~ 43dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-27100-6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 220µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable