TPS780300250DRVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS780300250DRVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3V/2.5V 150MA 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS780300250DRVT
Številka dela TPS780300250DRVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3V/2.5V 150MA 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124436 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 250mA, 0.25V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V, 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-SON (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 40dB ~ 15dB (10Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-41868-2
TPS780300250DRVT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V, 2.5V 150mA 6-SON (2x2) Tok - Supply (Max) 5µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 800nA Trenutni - izhod 150mA