TPS77150DGK
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPS77150DGK
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 5V 150MA 8VSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
80 pcs
160 pcs
560 pcs
1040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS77150DGK
Številka dela TPS77150DGK Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 5V 150MA 8VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33695 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.12V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja 8-VSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-8100-5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA 8-VSSOP Trenutni - Quiescent (Iq) 125µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable, Reset