TPS731125DBVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS731125DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.25V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS731125DBVT
Številka dela TPS731125DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.25V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117162 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.25V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-32551-2
TPS731125DBVT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.25V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 750µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 550µA Trenutni - izhod 150mA