TPS730285DBVT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPS730285DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS730285DBVT
Številka dela TPS730285DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 195095 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.21V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 68dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-21899-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 250µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable