TPS728330185DRVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS728330185DRVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V/1.85V 200MA 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS728330185DRVT
Številka dela TPS728330185DRVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V/1.85V 200MA 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118774 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V, 1.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-SON (2x2) Serija -
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 65dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-30182-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V, 1.85V 200mA 6-SON (2x2) Tok - Supply (Max) 120µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 80µA Trenutni - izhod 200mA