TPS728120150DRVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS728120150DRVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.2V/1.5V 200MA 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS728120150DRVT
Številka dela TPS728120150DRVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.2V/1.5V 200MA 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55883 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V, 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-SON (2x2) Serija -
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 65dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-25585-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V, 1.5V 200mA 6-SON (2x2) Tok - Supply (Max) 120µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 80µA Trenutni - izhod 200mA