TPS7250QPWR
pregled izdelka
Številka dela: TPS7250QPWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 5V 250MA 8TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS7250QPWR
Številka dela TPS7250QPWR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 5V 250MA 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100089 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.1V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 60dB ~ 50dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-8060-2
TPS7250QPWRG4
TPS7250QPWRG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA 8-TSSOP Tok - Supply (Max) 325µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 225µA Trenutni - izhod 250mA
Nadzorne funkcije Enable, Power Good Številka osnovnega dela TPS7250
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TPS7250QDR
TPS7250QDR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LDO 5V 0.25A 8SOIC
Na zalogi: 122880 pcs
Prenesi:
RFQ
TPS7250QD
TPS7250QD
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 5V 250MA 8SOIC
Na zalogi: 42003 pcs
Prenesi:
RFQ
TPS7250QPW
TPS7250QPW
Opis: IC REG LINEAR 5V 250MA 8TSSOP