TPS720115DRVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS720115DRVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.15V 350MA 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS720115DRVT
Številka dela TPS720115DRVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.15V 350MA 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137240 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 350mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 4.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (2x2) Serija -
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 50dB (10Hz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.15V 350mA 6-WSON (2x2)
Tok - Supply (Max) 80µA Trenutni - Quiescent (Iq) 38µA
Trenutni - izhod 350mA Nadzorne funkcije Enable