TPS720105QDRVRQ1
pregled izdelka
Številka dela: TPS720105QDRVRQ1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 350MA 6WSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS720105QDRVRQ1
Številka dela TPS720105QDRVRQ1 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 350MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62670 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 350mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.05V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 4.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (2x2) Serija Automotive, AEC-Q100
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 50dB (10Hz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-45273-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.05V 350mA 6-WSON (2x2) Tok - Supply (Max) 80µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 38µA Trenutni - izhod 350mA