TPS71H33QPWPR
pregled izdelka
Številka dela: TPS71H33QPWPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 500MA 20HTSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TPS71H33QPWPR
Številka dela TPS71H33QPWPR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 500MA 20HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6277 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja 20-HTSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 54dB ~ 49dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 20-HTSSOP
Tok - Supply (Max) 460µA Trenutni - Quiescent (Iq) 350µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable, Power Good