TPS71933-28DRVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS71933-28DRVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V/2.8V 200MA 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS71933-28DRVT
Številka dela TPS71933-28DRVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V/2.8V 200MA 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80301 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 200mA, 0.4V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V, 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-SON (2x2) Serija -
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 2.8V 200mA 6-SON (2x2)
Tok - Supply (Max) 250µA Trenutni - Quiescent (Iq) 160µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela TPS71933-28
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TPS71933-28EVM-213
TPS71933-28EVM-213
Proizvajalci: N/A
Opis: TPS71933-28EVM-213
Na zalogi: 10107 pcs
Prenesi:
RFQ
TPS71933-28DRVR
TPS71933-28DRVR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 3.3V/2.8V 200MA 6SON
Na zalogi: 134918 pcs
Prenesi:
RFQ
TPS71933-28DRVTG4
TPS71933-28DRVTG4