TPS71818-33DRVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS71818-33DRVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.8V/3.3V 200MA 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS71818-33DRVT
Številka dela TPS71818-33DRVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.8V/3.3V 200MA 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83678 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) -, 0.4V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V, 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-SON (2x2) Serija -
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-24872-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 2 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 1.8V, 3.3V 200mA 6-SON (2x2) Tok - Supply (Max) 250µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 160µA Trenutni - izhod 200mA