TPS717285DCKT
pregled izdelka
Številka dela: TPS717285DCKT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.85V 150MA SC70-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS717285DCKT
Številka dela TPS717285DCKT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.85V 150MA SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105909 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SC-70-5 Serija -
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 70dB ~ 45dB (100Hz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-32541-2
TPS717285DCKT-ND
TPS717285DCKTG4
TPS717285DCKTG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SC-70-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 100µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable