TPS715A33DRVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS715A33DRVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS715A33DRVT
Številka dela TPS715A33DRVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63572 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.12V @ 80mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja 6-SON (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Reverse Polarity Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-32533-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 80mA 6-SON (2x2) Tok - Supply (Max) 5.8µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 4.2µA Trenutni - izhod 80mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela TPS715A33
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TPS71701DCKRG4
TPS71701DCKRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 150MA SC70-5
Na zalogi: 183973 pcs
Prenesi:
RFQ
TPS715A33DRVTG4
TPS715A33DRVTG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6SON