TPS71501MDCKREP
pregled izdelka
Številka dela: TPS71501MDCKREP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 50MA SC70-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS71501MDCKREP
Številka dela TPS71501MDCKREP Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 50MA SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65456 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.23V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) 15V Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja SC-70-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 55dB ~ 52dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-23787-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 15 V 50mA SC-70-5 Tok - Supply (Max) 5.8µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 4.2µA Trenutni - izhod 50mA