TPS70251PWPRG4
pregled izdelka
Številka dela: TPS70251PWPRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 20HTSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS70251PWPRG4
Številka dela TPS70251PWPRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 20HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39131 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.28V @ 500mA, - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V, 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 20-HTSSOP Serija -
Paket / primer 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 60dB (1KHz), 50dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 1.8V 500mA, 250mA 20-HTSSOP
Tok - Supply (Max) 230µA Trenutni - Quiescent (Iq) 190µA
Trenutni - izhod 500mA, 250mA Nadzorne funkcije Enable, Power Good, Reset, Sequencing