TPS65300EVM
pregled izdelka
Številka dela: TPS65300EVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL MODULE FOR TPS65300
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS65300EVM
Številka dela TPS65300EVM Proizvajalec N/A
Opis EVAL MODULE FOR TPS65300 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1031 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.2V, 3.3V, 5V, 5.3V Napetost - Vhod 5.6 V ~ 40 V
Uporabljena IC / del TPS65300 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 4, Non-Isolated Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - preklop 2.4MHz natančen opis TPS65300 - DC/DC, Step Down with LDO 4, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 1.2A, 300mA, 200mA, 100mA Vrsta plošče Fully Populated