TPS65010RGZR
pregled izdelka
Številka dela: TPS65010RGZR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC POWER/BATTERY MGMT 48-QFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS65010RGZR
Številka dela TPS65010RGZR Proizvajalec N/A
Opis IC POWER/BATTERY MGMT 48-QFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32551 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja 48-VQFN (7x7)
Serija - Programabilne funkcije -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 48-VFQFN Exposed Pad
Druga imena 296-15241-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število celic 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C, USB
Zaščita napak Over Temperature natančen opis Charger IC Lithium Ion/Polymer 48-VQFN (7x7)
Tok - polnjenje Constant - Programmable Tok napajanja - maks 500mA
Napetost akumulatorja 4.2V Baterija kemija Lithium Ion/Polymer