TPS61097-33DBVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS61097-33DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BST 3.3V 0.2A SYNC SOT23
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TPS61097-33DBVT
Številka dela TPS61097-33DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG BST 3.3V 0.2A SYNC SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5981 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 0.9V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Boost Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SC-74A, SOT-753
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-24656-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Up Frekvenca - preklop -
natančen opis Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 200mA (Switch) SC-74A, SOT-753 Trenutni - izhod 200mA (Switch)