TPS60300DGSG4
pregled izdelka
Številka dela: TPS60300DGSG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG SWITCHD CAP DL 10MSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS60300DGSG4
Številka dela TPS60300DGSG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG SWITCHD CAP DL 10MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62034 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2Vin, 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 0.9V Napetost - Vhod (maks.) 1.8V
Topologija Charge Pump Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 10-VSSOP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Ratiometric, Step-Up
Frekvenca - preklop 700kHz natančen opis Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 2Vin, 3.3V 2 Output 40mA, 20mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Trenutni - izhod 40mA, 20mA Številka osnovnega dela TPS60300