TPS60101PWPRG4
pregled izdelka
Številka dela: TPS60101PWPRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG SWTCHD CAP 3.3V 20HTSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TPS60101PWPRG4
Številka dela TPS60101PWPRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG SWTCHD CAP 3.3V 20HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6683 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 1.8V Napetost - Vhod (maks.) 3.6V
Topologija Charge Pump Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 20-HTSSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura - Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Up
Frekvenca - preklop 300kHz natančen opis Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 100mA 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Trenutni - izhod 100mA Številka osnovnega dela TPS60101