TPS56300PWP
pregled izdelka
Številka dela: TPS56300PWP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG DL BUCK/LINEAR 28HTSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS56300PWP
Številka dela TPS56300PWP Proizvajalec N/A
Opis IC REG DL BUCK/LINEAR 28HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7534 pcs Podatkovni list
w / nadzornik No w / Sequencer Yes
w / LED Driver No Napetost / tok - izhod 3 -
Napetost / tok - izhod 2 Programmable, 2A Napetost / tok - izhod 1 Controller
Napetost - oskrba 2.8 V ~ 5.5 V Topologija Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1)
Paket naprave za dobavitelja 28-HTSSOP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Druga imena 296-2476-5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število izhodov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - preklop 300kHz
natančen opis Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) 300kHz 28-HTSSOP Številka osnovnega dela TPS56300