TPS40057PWPRG4
pregled izdelka
Številka dela: TPS40057PWPRG4
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS40057PWPRG4
Številka dela TPS40057PWPRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48022 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 8 V ~ 40 V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik Yes Paket naprave za dobavitelja 16-HTSSOP
Serija - Serijski vmesniki -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Vrsta izhoda Transistor Driver Izhodne faze 1
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop Up to 1MHz Delovni cikel (maks.) 94%