TPS40055PWP
pregled izdelka
Številka dela: TPS40055PWP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS40055PWP
Številka dela TPS40055PWP Proizvajalec N/A
Opis IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18025 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 8 V ~ 40 V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik Yes Paket naprave za dobavitelja 16-HTSSOP
Serija - Serijski vmesniki -
Pakiranje Tube Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Vrsta izhoda Transistor Driver Izhodne faze 1
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 296-17510
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop Up to 1MHz