TPS3824-50DBVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS3824-50DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije TPS3824-50DBVT
Številka dela TPS3824-50DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63935 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 4.55V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve 120 ms Minimum Ponastaviti Active High/Active Low
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Izhod Push-Pull, Totem Pole Druga imena 296-26952-2
TPS3824-50DBVT-ND
TPS382450DBVT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število nadzorovanih napetosti 1