TPS3818G25DRVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS3818G25DRVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 2.5V SUPERVISORY CIRC 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS3818G25DRVT
Številka dela TPS3818G25DRVT Proizvajalec N/A
Opis IC 2.5V SUPERVISORY CIRC 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60909 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 2.33V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (2x2) Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve 180 ms Minimum Ponastaviti Active Low
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad
Izhod Open Drain or Open Collector Druga imena 296-23479-2
TPS3818G25DRVTG4
TPS3818G25DRVTG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število nadzorovanih napetosti 1