TPS3808G50DBVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS3808G50DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS3808G50DBVT
Številka dela TPS3808G50DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44284 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 4.65V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve Adjustable/Selectable Ponastaviti Active Low
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SOT-23-6
Izhod Open Drain or Open Collector Druga imena 296-26946-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število nadzorovanih napetosti 1