TPS3808G30DBVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS3808G30DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VOLT SUPERVISOR 3.0V SOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS3808G30DBVT
Številka dela TPS3808G30DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC VOLT SUPERVISOR 3.0V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39869 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 2.79V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve Adjustable/Selectable Ponastaviti Active Low
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SOT-23-6
Izhod Open Drain or Open Collector Druga imena 296-26944-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število nadzorovanih napetosti 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka osnovnega dela TPS3808G30
Podobni izdelki
TPS3808G30DBVTG4
TPS3808G30DBVTG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VOLT SUPERVISOR 3.0V SOT-23-6