TPS3808G15DBVT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPS3808G15DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS3808G15DBVT
Številka dela TPS3808G15DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61923 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag Adjustable/Selectable Napetost - razčlenitev SOT-23-6
Tip Simple Reset/Power-On Reset Serija -
Temperatura zaznavanja 1.4V RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ponastavitev časovnega zakasnitve 1 Polarizacija SOT-23-6
Druga imena 296-32478-2
TPS3808G15DBVT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število skladov Active Low Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca TPS3808G15DBVT
Razširjen opis Supervisor Open Drain or Open Collector Channel SOT-23-6 Opis IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT23-6
Tok - Supply (Max) Open Drain or Open Collector
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TPS3808G15DBVTG4
TPS3808G15DBVTG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT-23-6