TPS3106E16DBVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS3106E16DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VOLT SUPERVISOR 1.6V SOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS3106E16DBVT
Številka dela TPS3106E16DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC VOLT SUPERVISOR 1.6V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36359 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 1.521V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve 65 ms Minimum Ponastaviti Active Low
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SOT-23-6
Izhod Open Drain or Open Collector Druga imena 296-32470-6
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TJ) Število nadzorovanih napetosti 1